MFilter filtrace

Filtry společnosti Maturé jsou vyráběny s použitím německé, švýcarské, anglické technologie. Výrobní procesy odpovídají normám ISO 9001:2000 / ČSN EN ISO 9001: 2001 systému řízení kvality. Filtry starších typů  pak odpovídají IST 178297529-02:2005 a ZZÚ 37.001.037-86. Spotřebitelé zemí EU znají výrobky Maturé pod značkou MFilter"®. 

MFilter je naše ekonomická alternativa kvality za dobrou cenu. 

Podívejte se na MFilter (litevsky)

Vzduchové filtry

Speciální filtrační vložky vzduchových filtrů firmy Maturé využívají celý filtrační povrch vložky a umožňují tak úplné využití filtru po celou dobu jeho provozu.
Speciální automobilové vzduchové filtry Maturé vyhovují všem požadavkům a podmínkám provozu vozidla a dovedou zajistit správný rozměr filtrační vložky.
Vzduchové filtrační vložky pro starší typy vozidel čistí proud vzduchu vstupující do spalováni motoru, zbavují ho vody a pevných nečistot až 63 mikronů. Tím je zaručena delší provozní doba motoru.
Vložky vzduchových filtrů jsou vyráběny z filtračních papírů se speciální geometrií, a proto není třeba vložky utahovat, neboť mezery mezi nimi jsou adekvátní Válcové filtry jsou vyráběny v s dostatečně širokou plochou filtrace. Doba provozu motoru se tak prodlužuje a spotřeba paliva je menší.
V každé fázi výroby je kontrolována kvalita, počínaje vstupními surovinami a konče kontrolou hotových výrobků.

Olejové a palivové filtry

Maturé palivové filtry zbavují palivo znečištění, chrání palivový systém motoru a zajišťují spolehlivý chod motoru. Maturé olejové filtry zbavují olej znečištění a zajišťují kvalitní mazání motoru a jeho dlouhodobou výkonnost.  

Maturé filtry paliva a oleje jsou vyráběny s kontrolou kvality ve všech fázích výroby.

Sortiment

Firma Auto Slavíček s.r.o. nabízí bohatý výběr více než 2500 filtrů Maturé pod registrovanou značkou MFliter® skladem. Naši obchodníci Vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího typu filtru pro Váš vůz. Filtry značky MFilter najdete jako náhrady originálních filtrů v našem internetovém katalogu. 

Jdi zpět