Mecafilter nová generace ve filtraci

Kompletní sortiment filtrů

Benzínové filtry zabezpečují nepřetržitý a přiměřený přívod paliva do motoru a zároveň eliminují jakékoliv nečistoty nacházející se v palivovém systému. Díky výrobní technologii "Clean Room" jsou benzínové filtry Mecafilter šetrné k životnímu prostředí.

Naftové filtry chrání vstřikovací systém dieselového motoru a eliminují množství nečistot a vody, které se často nacházejí v dieselových palivech. Mecafilter vyvinul s ohledem na neustálé zdokonalování konstrukce dieseleových motorů novou generaci naftových filtrů s integrovanými funkcemi slévání, předehřívání a detekce vody.

Olejové filtry zabezpečují optimální přísun čistého oleje do motoru, zachycují zbytkové částice spalované směsi, prach z vnějšího prostředí a jemné částice kovu vznikající v důsledku opotřebení motoru. Olejové filtry Mecafilter jsou vyrobeny z inovativních materiálů a prostřednictvím moderní technologie prodlužují období mezi výměnami oleje. 

Vzduchové filtry značky Mecafilter plní funkce skutečných „plic“ motoru vozidla. Zachytávají prach a drobné částice, které se dostávají do nasávacích otvorů z vnějšího prostředí a zabezpečují tak přívod skutečně čistého vzduchu do motoru. Mecafilter nabízí díky pečlivému výběru filtračních médií a technologii filtry dlouhé životnosti a vysokého výkonu.

Kabinové filtry Mecafilter zvyšují komfort řidiče a spolujezdce zachycováním nečistot a drobných částic pronikajících do interiéru vozidla. V kombinaci s aktivním uhlíkem také zabraňují průniku spalin do automobilu. Mecafilter doporučuje měnit kabinové filtry každých 15 000 km, nebo 1x ročně.

Jakost

V souladu s nařízením Evropské komise 1400/2002 CE mají všechny filtry značky Mecafilter klasifikaci „ originální náhradní díl“ nebo „náhradní díl jakosti“ . To znamená že, všechny náhradní díly Mecafilter jsou identické s těmi, které se používají při výrobě originálních náhradních dílů.

Jdi zpět