Exide baterie pro osobní automobily

Exide byla založena před více než sto lety a u jejího zrodu nestál nikdo menší než T. A. Edison. S  22% podílem na světovém trhu s akumulátory patří Exide k lídrům v tomto oboru. V portfoliu výrobků firmy Exide najdeme značky Exide, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonak a další. Všechny tyto značky poskytují tradičně uživatelům automobilů kvalitu a spolehlivost při provozu vozidla. Exide je dodavatelem automobilových výrobců jako je Peugeot, Citroen, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a další. 

V naší nabídce autobaterií můžete vybírat ze dvou typových řad autobaterií Exide Premium a Exide Classic.

Exide Premium

Velká kapacita, koncentrovaná energie a vysoký startovací výkon nabízí baterie Exide Premium. Tyto baterie mají prodlouženou životnost v porovnání s běžnými bateriemi a to díky lepší schopnosti opětovného nabití a spotřeby elektrického náboje, které jsou zajištěny přilnavější pastou na kovových mřížkách elektrod. Silnější desky umožňují zvětšenou rezervní kapacitu baterie. Exide Premium mají také větší odolnost vůči korozi díky způsobu výroby mřížek střihem v tahu za studena a díky využití zdokonalených materiálových přísad. Exide Premium zaručuje vysoký startovací výkon a spolehlivost za jakýchkoliv klimatických podmínek. Zaručuje také bezproblémový start.

Exide Premium jsou vhodné pro výkonné naftové a benzínové motory, vozidla s nadstandardní elektro výbavou a doplňky závislými na přísunu energie, vozidla s provozem v náročných klimatických podmínkách a vozidla zatěžovaná každodenní jízdou především v městském provozu.

Exide Classic

Tyto autobaterie jsou ekonomickou alternativou výběru. Tento typ běžných baterií byl léty zkušeností zdokonalován a díky použitým materiálům i vhodným technologickým postupům výroby je vhodný i pro automobily vyrobené před rokem 1997. Exide Classic je vhodné používat pro vozidla se standardním typem výbavy užívaná v každodenním provozu. Výhodou tohoto typu je ekonomická nenáročnost a centrální odvod plynů pro zvýšenou bezpečnost provozu. 

Baterie Exide Classic obdržíte v našich obchodech pod značkou Protechnic.

Jdi zpět